نمک معرفی میلیون میلیونی استان قم متخصص قلب

نمک: معرفی میلیون میلیونی استان قم متخصص قلب پلیس آگاهی دندانپزشک کلاهبرداری دندانپزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید از همه پرسپولیسی ها تقدیر کنم / طارمی

آقای گل دو فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران در نهایت راهی لیگ ستارگان قطر شد و در نشست خبری کلوب الغرافه جهت معارفه‌اش حاضر شد.

باید از همه پرسپولیسی ها تقدیر کنم / طارمی

طارمی: باید از همه پرسپولیسی ها تقدیر کنم

عبارات مهم : امنیت

آقای گل دو فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران در نهایت راهی لیگ ستارگان قطر شد و در نشست خبری کلوب الغرافه جهت معارفه اش حاضر شد.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی که چند روز دیگر به آخر دوران محرومیت 4ماهه اش باقی مانده هست، در نهایت تصمیم گرفت جهت ادامه فوتبال راهی تیم الغرافه قطر شود و از این حیث کلوب پرسپولیس را با منفعت مالی همراه کند.

باید از همه پرسپولیسی ها تقدیر کنم / طارمی

باشگاه الغرافه امروز در هتل حیات مراسم معارفه مهاجم ایرانی خود را برگزار کرد تا مهدی طارمی را به طور رسمی به هوادارانش معرفی کند. مهدی طارمی در این نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم که به این کلوب آمدم. الغرافه کلوب بزرگی است و اینجا جا دارد از همه کسانی که در این مراسم حضور دارند تقدیر کنم. باید از همه مسئولان باشگاه، مربیان و بازیکنان پرسپولیس نیز تقدیر کنم.

وی ادامه داد: در الغرافه اهداف بزرگی دارم و امیدوارم این کلوب بتواند به من یاری کند و من نیز همین کمک را به کلوب خواهم کرد. مطمئنا الغرافه پتانسیل زیادی دارد و جایگاهش اینجا نیست و همه کمک خواهیم کرد تا به رتبه بالاتری برسد و باید در لیگ قهرمانان هم موفق عمل کنیم.

آقای گل دو فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران در نهایت راهی لیگ ستارگان قطر شد و در نشست خبری کلوب الغرافه جهت معارفه‌اش حاضر شد.

مهدی طارمی در خصوص حواشی مربوط به عدم امنیت در قطر گفت: این پرسشها وجود ندارد و من اینجا احساس امنیت می کنم. هر چقدر در کشور خودم راحت بودم، اینجا هم راحت هستم.

واژه های کلیدی: امنیت | باشگاه | باشگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs