نمک معرفی میلیون میلیونی استان قم متخصص قلب

نمک: معرفی میلیون میلیونی استان قم متخصص قلب پلیس آگاهی دندانپزشک کلاهبرداری دندانپزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مورد نیاز بود هواداران اسپانیول را ساکت کنم! / پیکه

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا از خوش حالی بعد از گل جنجالی خود در دربی کاتالونیا دفاع کرد.

مورد نیاز بود هواداران اسپانیول را ساکت کنم! / پیکه

پیکه: مورد نیاز بود هواداران اسپانیول را ساکت کنم!

عبارات مهم : فوتبال

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا از خوش حالی بعد از گل جنجالی خود در دربی کاتالونیا دفاع کرد.

به گزارش تسنیم، جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا از نحوه خوش حالی بعد از گلزنی اش در در دقیقه ۸۳ بازی شب گذشته تیمش در منزل اسپانیول دفاع کرد. او بعد از به ثمر رساندن گل نجات بخش تیمش، به سمت جایگاه هواداران تیم میزبان رفت و با قراردادن انگشت اشاره اش برابر لبان خود از آنها خواست که ساکت باشند.

مورد نیاز بود هواداران اسپانیول را ساکت کنم! / پیکه

پیکه با این حرکتش به نوعی به اسپانیولی ها که اخیراً از او به فدراسیون فوتبال اسپانیا – به خاطر خطاب کردن این کلوب با عنوان «اسپانیول کورنیا» – شکایت کرده اند، دهان کجی کرد.

او راجع به خوش حالی بعد از گلش به خبرنگاران گفت: با توجه به اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد، این یک خوش حالی گل خاص بود. بعضی از هواداران اسپانیول از مدت ها قبل به من و خانواده ام توهین می کردند. من هم داشتم به آنها می گفتم که ساکت باشند ولی شاید نباید این کار را می کردم چون من در میان هواداران اسپانیول دوستان زیادی دارم. شاید بهتر بود که این حرکتم را مستقیماً خطاب به کلوب یا مالکان آن انجام می دادم.

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا از خوش حالی بعد از گل جنجالی خود در دربی کاتالونیا دفاع کرد.

مدافع اسپانیایی بارسلونا ادامه داد: همانطور که قبلاً هم گفتم اسپانیول تیم منطقه کورنیا هست. می دانم که پذیرش این واقعیت جهت اسپانیولی ها سخت است و من هم با کنایه ام آنها را آزار داده ام ولی اینکه آنها در کورنیا بازی می کنند، بی احترامی نیست بلکه یک واقعیت هست. آنها از من شکایت کرده اند و حرف های مرا گزارش داده اند ولی هیچ کدام ارزش هرگز تلاشی نکرده اند تا ببیند آیا بعضی از هواداران این کلوب به خانواده من توهین می کنند. این بی احترامی هست. خوشحالی بعد از گلم جهت اینکه به آنها بگویم ساکت باشد، حداقل کاری بود که از دستم برمی آمد.

پیکه در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود رفتاری شایسته تر نشان می داد، تأکید کرد: درست است که بازیکنان مسئولیت هایی دارند ولی ما هم آدم هستیم و نسبت به اتفاقاتی که جهت مان رخ می دهد تصویر العمل نشان می دهیم. هر چیزی حدی دارد و هنگامی که که مسئولان اسپانیول اقدامی انجام نمی دهند، آن وقت ما هم سکوت نخواهیم کرد.

واژه های کلیدی: فوتبال | خانواده | بارسلونا | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs